Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik zapewnia pozasądową pomoc prawną oraz reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi i organami administracji publicznej.

 

Specjalizacje:

 

Wstępna analiza sprawy dokonywana jest na podstawie rozmowy z Klientem oraz przedstawionych dokumentów. Następnie radca prawny Wrocław zaproponuje możliwe rozwiązania problemu, przedstawiając zalety i wady każdej z opcji, tak aby Klient dysponował pełną wiedzą w tym zakresie i mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.


Wysokość wynagrodzenia każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od specyfiki oraz rodzaju sprawy, w tym stopnia jej skomplikowania i koniecznego nakładu pracy radcy prawnego.

 

Przykładowo, wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej dotyczącej jednego zagadnienia wynosi zazwyczaj od 150 zł do 200 zł.

 

Wynagrodzenie może zostać ustalone w sposób ryczałtowy bądź godzinowy w zależności od charakteru współpracy (stała obsługa prawna bądź jednorazowe zlecenie), ewentualnie w sposób mieszany. Przed przyjęciem zlecenia Klient zostanie poinformowany o wszelkich kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik radca prawny Wrocław oferuje również abonament prawny przeznaczony zwłaszcza dla przedsiębiorców. To praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy prawnej w doraźnych problemach związanych z funkcjonowaniem firmy. Abonament prawny oferowany jest w różnych wariantach cenowych i godzinowych, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji.

 

Porady prawne i konsultacje udzielane są w siedzibie Kancelarii oraz w formie elektronicznej lub telefonicznej. W razie potrzeby istnieje również możliwość odbycia spotkania w innym dogodnym dla Klienta miejscu.

Zakres usług

Oferujemy

Wynagrodzenie