Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik zapewnia pozasądową pomoc prawną oraz reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi i organami administracji publicznej.

 

Specjalizacje:

 

Wstępna analiza sprawy dokonywana jest na podstawie rozmowy z Klientem oraz przedstawionych dokumentów. Następnie radca prawny Wrocław zaproponuje możliwe rozwiązania problemu, przedstawiając zalety i wady każdej z opcji, tak aby Klient dysponował pełną wiedzą w tym zakresie i mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.

 

PORADY PRAWNE ON-LINE – krok po kroku:

  1. skontaktuj się z kancelarią mailowo (kancelaria@krpwojcik.pl) lub skorzystaj z formularza
  2. w e-mailu lub w formularzu opisz swoją sprawę, a jeśli masz możliwość, dołącz do e-maila dokumenty dotyczące sprawy,
  3. skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i przedstawimy wysokość wynagrodzenia z tytułu udzielenia porady prawnej lub za prowadzenie sprawy, a także podamy termin udzielenia porady (najczęściej będą to maksymalnie 3 dni robocze),
  4. porada może być udzielona przez e-mail lub telefonicznie – wybór należy do Ciebie,
  5. warunkiem udzielenia porady prawnej jest dokonanie zapłaty wynagrodzenia na rachunek bankowy Kancelarii i przesłanie potwierdzenia przelewu.


Wysokość wynagrodzenia każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od specyfiki oraz rodzaju sprawy, w tym stopnia jej skomplikowania i koniecznego nakładu pracy radcy prawnego.

 

Przykładowo, wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej dotyczącej jednego zagadnienia wynosi zazwyczaj od 200 zł do 300 zł brutto, zaś wynagrodzenie za sporządzenie pisma pozasądowego zaczyna się od kwoty 500 zł brutto.

 

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy może zostać ustalone w sposób ryczałtowy bądź godzinowy w zależności od charakteru współpracy (stała obsługa prawna bądź jednorazowe zlecenie), ewentualnie w sposób mieszany. Przed przyjęciem zlecenia Klient zostanie pisemnie poinformowany o wszelkich kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik radca prawny Wrocław oferuje również abonament prawny przeznaczony zwłaszcza dla przedsiębiorców. To praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy prawnej w doraźnych problemach związanych z funkcjonowaniem firmy. Abonament prawny oferowany jest w różnych wariantach cenowych i godzinowych, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji.

 

Porady prawne i konsultacje udzielane są w siedzibie Kancelarii oraz w formie elektronicznej lub telefonicznej. W razie potrzeby istnieje również możliwość odbycia spotkania w innym dogodnym dla Klienta miejscu.

Zakres usług

Oferujemy

Wynagrodzenie

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.