Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik zapewnia pozasądową pomoc prawną oraz reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi i organami administracji publicznej.

 

Specjalizacje:

 

Wstępna analiza sprawy dokonywana jest na podstawie rozmowy z Klientem oraz przedstawionych dokumentów. Następnie radca prawny Wrocław zaproponuje możliwe rozwiązania problemu, przedstawiając zalety i wady każdej z opcji, tak aby Klient dysponował pełną wiedzą w tym zakresie i mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.

 

PORADY PRAWNE ON-LINE – krok po kroku:

  1. skontaktuj się z kancelarią mailowo (kancelaria@krpwojcik.pl) lub skorzystaj z formularza
  2. w e-mailu lub w formularzu opisz swoją sprawę, a jeśli masz możliwość, dołącz do e-maila dokumenty dotyczące sprawy,
  3. skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i przedstawimy wysokość wynagrodzenia z tytułu udzielenia porady prawnej lub za prowadzenie sprawy, a także podamy termin udzielenia porady (najczęściej będzie to maksymalnie kolejny dzień roboczy),
  4. porada może być udzielona przez e-mail lub telefonicznie – wybór należy do Ciebie,
  5. warunkiem udzielenia porady prawnej jest dokonanie zapłaty wynagrodzenia na rachunek bankowy Kancelarii i przesłanie potwierdzenia przelewu.


Wysokość wynagrodzenia każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od specyfiki oraz rodzaju sprawy, w tym stopnia jej skomplikowania i koniecznego nakładu pracy radcy prawnego.

 

Przykładowo, wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej dotyczącej jednego zagadnienia wynosi zazwyczaj od 150 zł do 250 zł.

 

Wynagrodzenie może zostać ustalone w sposób ryczałtowy bądź godzinowy w zależności od charakteru współpracy (stała obsługa prawna bądź jednorazowe zlecenie), ewentualnie w sposób mieszany. Przed przyjęciem zlecenia Klient zostanie poinformowany o wszelkich kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik radca prawny Wrocław oferuje również abonament prawny przeznaczony zwłaszcza dla przedsiębiorców. To praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy prawnej w doraźnych problemach związanych z funkcjonowaniem firmy. Abonament prawny oferowany jest w różnych wariantach cenowych i godzinowych, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji.

 

Porady prawne i konsultacje udzielane są w siedzibie Kancelarii oraz w formie elektronicznej lub telefonicznej. W razie potrzeby istnieje również możliwość odbycia spotkania w innym dogodnym dla Klienta miejscu.

Zakres usług

Oferujemy

Wynagrodzenie

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.