Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik zapewnia pozasądową pomoc prawną oraz reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi i organami administracji publicznej.

 

Specjalizacje:

 

Wstępna analiza sprawy dokonywana jest na podstawie rozmowy z Klientem oraz w oparciu o przedstawione dokumenty. Następnie radca prawny Wrocław zaproponuje możliwe rozwiązania problemu, przedstawiając zalety i wady każdej z opcji, tak aby Klient dysponował pełną wiedzą w tym zakresie i mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.

 

PORADY PRAWNE ONLINE / ZDALNA POMOC PRAWNA

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów oferujemy porady prawne i inne usługi prawne w formie zdalnej. Forma usługi zależy od preferencji Klienta – może być to rozmowa telefoniczna, wideokonferencja (np. przez Skype lub WhatsApp) lub pisemna analiza sprawy przesłana e-mailem. Zdalne usługi prawne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych spotkań w kancelarii, ponieważ Klient może skorzystać z naszych usług z dowolnego miejsca bez konieczności poświęcania czasu na dojazd. Zapewniamy, że jakość porad prawnych świadczonych w formie zdalnej jest taka sama, jak w przypadku konsultacji w siedzibie kancelarii.

Jak umówić się na poradę prawną online/zdalną? Najprościej jest wypełnić formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt https://krpwojcik.pl/kontakt

Można również przesłać zapytanie z opisem sprawy bezpośrednio na adres mailowy kancelarii kancelaria@krpwojcik.pl.

Jak opłacić poradę prawną online/zdalną? Po otrzymaniu od Klienta zapytania, a w bardziej skomplikowanych przypadkach również wszelkich niezbędnych informacji i dokumentów, poinformujemy, czy mamy możliwość realizacji usługi, a jeśli tak, podamy wysokość wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest uiszczane na zasadzie przedpłaty na wskazany przez Kancelarię rachunek bankowy.

Przed kontaktem z Kancelarią prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym tutaj.


Wysokość wynagrodzenia każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od specyfiki oraz rodzaju sprawy, w tym stopnia jej skomplikowania i koniecznego nakładu pracy radcy prawnego.

 

Przykładowo, wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej dotyczącej jednego zagadnienia wynosi zazwyczaj od 250 zł do 350 zł brutto, zaś wynagrodzenie za sporządzenie pisma pozasądowego zaczyna się od kwoty 600 zł brutto.

 

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy może zostać ustalone w sposób ryczałtowy bądź godzinowy w zależności od charakteru współpracy (stała obsługa prawna bądź jednorazowe zlecenie), ewentualnie w sposób mieszany. Przed przyjęciem zlecenia Klient zostanie pisemnie poinformowany o wszelkich kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy.

 

Nie świadczymy bezpłatnej pomocy prawnej.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik radca prawny Wrocław oferuje również abonament prawny przeznaczony zwłaszcza dla przedsiębiorców. To praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy prawnej w doraźnych problemach związanych z funkcjonowaniem firmy. Abonament prawny oferowany jest w różnych wariantach cenowych i godzinowych, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji.

 

Porady prawne i konsultacje udzielane są w siedzibie Kancelarii oraz w formie elektronicznej lub telefonicznej. W razie potrzeby istnieje również możliwość odbycia spotkania w innym dogodnym dla Klienta miejscu.

Zakres usług

Oferujemy

Wynagrodzenie

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.