Prawo cywilne i gospodarcze

Radca prawny Anna Wójcik posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych. Radca prawny Wrocław świadczy porady prawne, doradza przy zawieraniu umów (umowa sprzedaży, umowa najmu, umowa zlecenia, umowa darowizny i inne), a także występuje jako pełnomocnik w sprawach sądowych (postępowanie cywilne – proces cywilny).

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik pomaga również w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienie (zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu, szkody majątkowe, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za zmarnowany urlop), a także zajmuje się sprawami o prawa konsumenta.

 

Przeczytaj na blogu:

 

Windykacja wierzytelności i spory gospodarcze – radca prawny Wrocław

 

Problem z nierzetelnymi kontrahentami i klientami jest bardzo powszechny. Dłużnicy często przez wiele miesięcy zapewniają, że dokonają płatności, zaś polubowne wezwania do zapłaty nie dają żadnego efektu i istnieje ryzyko przedawnienia długu. Są to sytuacje, w których warto ostatecznie skierować sprawę na drogę sądową, czyli po prostu złożyć pozew przeciwko dłużnikowi. Radca prawny Wrocław doradzi jak przygotować się do sprawy sądowej i jakie dowody powinno się zgromadzić przeciwko dłużnikowi, aby uzyskać nakaz zapłaty i móc skierować sprawę do egzekucji. Jeśli dłużnik się odwoła (złoży sprzeciw albo zarzuty od nakazu zapłaty) albo Sąd stwierdzi brak podstaw do wydania nakazu zapłaty, zachodzi konieczność prowadzenia postępowania. Kancelaria Radcy Prawnego Wrocław – prawnik Wrocław oferuje pomoc w prowadzeniu sprawy sądowej, w tym reprezentację na rozprawach.

 

Obsługa przedsiębiorców – spółki handlowe, spory gospodarcze, umowy handlowe

 

Mając świadomość, że prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma problemami prawnymi, radca prawny Wrocław oferuje kompleksową pomoc prawną dla indywidualnych przedsiębiorców oraz spółek. Pomoc prawna może mieć charakter doraźny (np. doradztwo w sprawie danego dłużnika czy przygotowanie umowy), jak również stały na zasadzie abonamentu lub długofalowej współpracy (stała obsługa prawna – prawnik Wrocław).

 

Kancelaria oferuje usługi z zakresu postępowania rejestrowego (postępowanie w KRS) – założenie spółki, rejestracja spółki z o. o., przygotowanie dokumentów do KRS.

 

W czym może pomóc Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik:

 

  • odzyskiwanie wierzytelności (windykacja Wrocław),
  • umowy gospodarcze,
  • odszkodowania,
  • spory z zakresu: transport, spedycja i usługi budowlane,
  • negocjacje z kontrahentami,
  • zakładanie i rejestracja spółki,
  • przygotowanie dokumentów do KRS,
  • reprezentacja przed sądami,

 

a także w wielu innych sprawach dotyczących przedsiębiorców.

 

Przeczytaj na blogu:

 

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.