Radca prawny Anna Wójcik jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych pod numerem WR-3440. Ukończyła kierunek Stacjonarne Studia Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Radca prawny Anna Wójcik specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym i spadkowym (w tym w sprawach dotyczących nabycia spadku, o dział spadku, o zachowek) i rodzinnym (m. in. w sprawach o rozwód i dotyczących małoletnich dzieci), a także w prawie nieruchomości (w tym zwłaszcza w takich sprawach jak: umowa deweloperska, umowa sprzedaży nieruchomości, najem lokalu). Radca prawny Wrocław Anna Wójcik posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych kancelariach prawnych we Wrocławiu i stale poszerza swoją wiedzę prawniczą celem świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 

Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego zostały uregulowane w ustawie z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych. Radca prawny jest również obowiązany przestrzegać zasad etyki zawodowej określonych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego stanowiącym Załącznik do uchwały Nr 3/2014 Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 22 listopada 2014 r. (dostęp on-line http://kirp.pl/etyka-i-wykonywanie-zawodu/etyka/kodeks-etyki-radcy-prawnego/).

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik oferuje szeroką gamę usług prawnych skierowanych do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz osób prawnych.

 

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, wiedza oraz determinacja w połączeniu z pasją pozwalają na znalezienie rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych i niestandardowych przypadkach. Każda zlecona sprawa jest opracowywana indywidualnie i z najwyższą starannością.

 

Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław świadczy pomoc prawną nie tylko w postaci reprezentacji w postępowaniach sądowych, lecz również w postaci doraźnych porad prawnych, jak również stałej obsługi prawnej dla przedsiębiorców. Oferuje wsparcie prawne także podczas polubownych negocjacji mających na celu pozasądowe zakończenie sporu.

 

Współpraca z klientem opiera się na wzajemnym zaufaniu, wyczerpującej komunikacji oraz rzetelnym przedstawieniu sytuacji prawnej, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Nadrzędnym celem jest znalezienie optymalnego dla Klienta rozwiązania zaistniałego problemu. W trakcie prowadzenia postępowań sądowych Klient jest zawsze na bieżąco informowany o przebiegu sprawy.

 

W razie potrzeby Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin prawa, w tym notariuszami oraz doradcami podatkowymi, co pozwala na świadczenie usług prawnych w sposób kompleksowy.

O kancelarii

Anna Wójcik

radca prawny

Wiedza
Profesjonalizm
Uczciwość
Doświadczenie
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.